email: sklep@mroptic.pl
tel.: 77-48-10-338
tel.: 794-663-663

GG: 51923239
Opti Free Express 355ml
22,50zł 21,20zł
opis
Twój adres e-mail:

Zapisz się
Wypisz się
 1. Wszystkie towary sprzedawane przez sklep MrOptic.pl są nowe, a podane ceny są cenami brutto czyli zawierają w sobie podatek VAT.

 2. Firma nasza zajmuje się sprzedażą w sklepach internetowych, oraz prowadzi salony optyczne. Duża ilość punktów sprzedaży powoduje , że stany magazynowe produktów czasami mogą różnić się od tych prezentowanych w naszym serwisie. Jeżeli Twoje zamówienie jest bardzo pilne przed jego złożeniem prosimy o sprawdzenie dostępności produktu w sklepie.                        
 3. Przy zamówieniu okularów, opraw nie znajdujących się na stanie magazynowym naszej firmy czas oczekiwania na ich sprowadzenie to najczęściej około 7 dni roboczych.  Zawsze dokładamy wszelkich starań aby możliwie najszybciej dokonać realizacji takiego zamówienia. Wszystkie nasze działania, ilość stanów magazynowych są tak przeliczone aby oferowane produkty takiej jakości mogły zostać wystawione w możliwie najniższej cenie.
 4. Zamówienie płatne przelewem realizowane będzie dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na wybranym przez Państwa naszym koncie.

 5. Klient ma Prawo odesłać zamówiony towar w terminie do 15 dni od momentu jego otrzymania. Towar zwrócony nie może być:
  - uszkodzony,
  - niekompletny,
  - zużyty.

 6. W przypadku zamówienia okularów korekcyjnych wykonanych na podstawie dostarczonej do nas recepty ewentualnemu zwrotowi podlega wyłącznie oprawa okularowa, a nie szkła do niej oszlifowane.

 7. Okulary korekcyjne nie są produktem gotowym( dostępnym od ręki) a wykonywanym na zamówienie.Czas oczekiwania na gotowe okulary to ok 7 dni roboczych po czym nastąpi wysyłka.
 8. Każdy towar zamówiony w naszym sklepie objęty jest gwarancją. W razie reklamacji prosimy o przesłanie towaru na nasz adres.

 9. Koszty za przesyłkę nie będą naliczane w przypadku gdy jednorazowe zamówienie przekroczy kwotę 300 zł.

 10. Zalecamy aby podejmowane decyzje dotyczące wyboru soczewek i doboru ich mocy były konsultowane z lekarzem okulistą. Ścisłe stosowanie się do zaleceń producentów powyższych produktów pozwoli lepiej dbać o zdrowie Państwa oczu.

 11. Zgodnie z wymogami Ustawy o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz.U. 133, poz. 833/1997) wszystkie dane osobowe wprowadzane podczas zakupów w sklepie internetowym MrOptic.pl są bezpiecznie przechowywane i wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji transakcji.

 12. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem mają zastosowanie przepisy: Ustawa z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z późniejszymi zmianami, przepisy kodeksu cywilnego oraz inne ustawy o handlu elektronicznym.

powrót
Projekt graficzny i oprogramowanie: activisio.pl